Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Parkuj i Leć - Twoje parkingi lotniskowe

2301
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Parkuj i Leć - Parkingi lotniskowe
Telefon: 883 222 888
Strona www: https://parkujilec.pl/
   
dodano: 2018.04.10
ważne do: 2019.04.05
wyświetleń: 41

Szczegóły oferty:

Firma Parkuj i Leć posiada parkingi na obszarze całej Polski. Są one położone w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, blisko największych portów lotniczych w Polsce. Parkingi można znaleźć w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Modlin, Gdańsk, Łódź i Katowice. W najbliższym czasie powstaną parkingi także w różnych miastach.

Klienci Parkuj i Leć mają okazję skorzystania z dużych, wygodnych miejsc parkingowych, które są monitorowane 24/7 i bezpłatnego transferu z parkingu na lotnisko.

Jest ponadto możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsc parkingowych drogą telefoniczną lub internetową. Wcześniejsza rezerwacja daje gwarancję wolnego miejsca i punktualnego dotarcia na lotnisko. Transfer na lotnisko i z powrotem organizowany jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mogą z niego skorzystać wszyscy klienci parkingu bez względu na porę, warunki atmosferyczne czy ilość podróżujących osób. Z możliwości Parkuj i Leć skorzystało ponad 500000 osób. Koszty korzystania z parkingu są rewelacyjnie niskie a stali klienci mogą liczyć na 50% zniżki.

Kontakt:
telefon: 883 222 888
adres mail: bok@parkujilec.pl
https://parkujilec.pl/
Reklama
Zareklamuj się