Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pracownik fizyczny – praca na magazynie spożywczym – praca w Niemczech

2925
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Contrain

dodano: 2018.11.08
ważne do: 2018.12.08
wyświetleń: 54

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy Niemcy

Zakres obowiązków

  • Zbieranie zamówień – owoce i warzywa
  • Ładowanie skrzynek z zawartością na palety
  • Obsługa wózka widłowego jezdniowego

Czego oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • gotowości nawiązania długiej współpracy na terenie Niemiec
  • samodzielności i zaradności
  • sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • spostrzegawczości i dokładności
  • znajomości języka obcego – do wyboru angielski lub niemiecki

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę tymczasową, która wlicza się do emerytury
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie miesięczne wypłacane w walucie (€)
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja(at)contrain.pl lub marketing(at)contrain.pl
Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod(at)contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221  k.p. w celu rekrutacji prowadzonych  przez  Współadministratorów.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
d/Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.
e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.
f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 221  k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie  jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.
g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych
i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.
Dodatkowo prosimy o dodanie klauzuli do CV: „ Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez Współadministratorów – Contrain Poland Sp. z o.o. oraz Contrain Sp. z o.o.”
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie http://www.contrain.pl (zakładka kontakt) lub o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. Śląskiego prosimy o kontakt pod nr tel. +48 605 075 375 , +48 515 084 489
Zareklamuj się