Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

2927
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: MedCorp Polska
Telefon: 501 230 275
Strona www: https://medcorp.pl/
   
dodano: 2018.11.09
ważne do: 2018.12.09
wyświetleń: 14

Szczegóły oferty:

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest dzisiaj niezwykle mocno rozwinięta. By jednak wywiązywała się ze swojej roli, niezbędny jest najwyższej klasy sprzęt.

Firma Medcorp to cieszący się doskonałą opinią dostawca sprzętu bardzo dobrej jakości, który zapewnia możliwość prowadzenia diagnostyki na wysokim poziomie. Co więcej, w ofercie firmy znalazły się też takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla personelu dotyczące obsługi zakupionego sprzętu. Decydując się na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można także liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy , a nawet papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe oraz gwarantują dokładne wyniki.

Siła firmy tkwi w bardzo dobrze do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma ogromne doświadczenie i bogatą wiedzę teoretyczną. Chętnie odpowiada na najtrudniejsze nawet pytania zadawane przez klientów, pomagając podjąć decyzję. Medcorp to firma świadcząca usługi na naprawdę wysokim poziomie. Świetny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Bardzo duży wybór, korzystne ceny i doradztwo na bardzo wysokim poziomie!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
Reklama
Zareklamuj się