Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

2986
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ignif
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://ignif.com/
   
dodano: 2018.12.05
ważne do: 2019.03.05
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Firma IGNIF to doceniany producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka i kaset kominkowych. Bogate doświadczenie sprawia, że firma ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości, które w bardzo dobrym stanie przetrwają długi czas. Proponowane produkty odznaczają się nowoczesnym wzornictwem oraz niebywałą dbałością o detale.

Firma IGNIF stawia na najbardziej nowoczesne technologie, co sprawia, że jej produkty są naprawdę wyjątkowe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników bardzo dobrze znających się na powierzonej im pracy, co jest gwarantem najwyższej jakości sprzedawanych produktów. Każdy element ma takie samo znaczenie. Dzięki temu powstać może trwała, solidna całość, która zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Do tego dochodzą naprawdę konkurencyjne ceny.

IGNIF to doskonały wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych i innych elementów do kominka najwyższej jakości. IGNIF to produkty, które zadowoloną nawet tych klientów, którzy są naprawdę wymagający.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

 
Reklama
Zareklamuj się