Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

3026
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ignif
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2019.01.09
ważne do: 2019.04.09
wyświetleń: 10

Szczegóły oferty:

Stojąca na świetnym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient.

W swojej ofercie ma obecnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma stawia na materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na powierzonej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów świetnej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego proponuje wyroby najwyższej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Reklama
Zareklamuj się