Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

3508
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Nais
Telefon: 797 09 09 09
Strona www: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.05.13
ważne do: 2019.08.11
wyświetleń: 3

Szczegóły oferty:

"Interesujące rozwiązanie, które sprawia, że praca dostarcza jeszcze więcej przyjemności. Nais to platforma , którą zaprojektowano z myślą o tych pracodawcach, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i na ten moment jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się perfekcyjnie zarówno w niewielkich, jak i wielkich firmach.

Jak to działa? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w wybranej wysokości. Następnie to pracownik decyduje, na jakie benefity jest spożytkuje. To on wybiera benefity i podejmuje decyzję, kiedy chce z nich skorzystać. Właściciel firmy bez najmniejszych problemów pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest banalnie proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę atrakcyjne benefity, wśród których każdy znajdzie to, co wpisuje się w jego gust. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi dla domu, zdrowie, nauka.

Poszukujesz godnego uwagi rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais wpisze się w Twoje najbardziej wygórowane wymagania."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Reklama
Zareklamuj się