Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

3646
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Nais
Telefon: 797 09 09 09
Strona www: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.06.05
ważne do: 2019.09.03
wyświetleń: 48

Szczegóły oferty:

"Zasługujące na uwagę rozwiązanie, które sprawia, że praca w firmie jest jeszcze łatwiejsza. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i na ten moment jest narzędziem bardzo funkcjonalnym. Sprawdza się bardzo dobrze zarówno w niewielkich, jak i dużych firmach.

O co w tym chodzi? Firma decyduje się przyznać konkretnemu pracownikowi środki w konkretnej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i podejmuje decyzję, kiedy chce z nich skorzystać. Właściciel firmy bez najmniejszych problemów pobiera z aplikacji raporty dzięki czemu może szybko i bez problemów rozliczyć dokumenty. Wszystko jest banalnie proste i pozbawione zbędnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdy znajdzie to, co wpisuje się w jego gust. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi dla domu, zdrowie, nauka.

Szukasz interesującego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to wybór, którego nigdy nie będziesz żałować."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Reklama
Zareklamuj się