Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

4248
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ignif
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://ignif.com/
   
dodano: 2019.10.30
ważne do: 2020.01.28
wyświetleń: 2

Szczegóły oferty:

Firma IGNIF to mający doskonałą opinię producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma oferuje produkty wyjątkowej jakości, które w doskonałym stanie przetrwają wiele lat. Oferowane produkty wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem , a także wyjątkową troską o detale.

Firma IGNIF stawia na najnowsze technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę niezwykłe. Firma zatrudnia mających bogate doświadczenie pracowników bardzo dobrze znających się na powierzonej im pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości proponowanych produktów. Każdy element ma takie samo znaczenie. Dzięki temu wyprodukowana może zostać trwała, doskonale prezentująca się całość, która zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Do tego dochodzą naprawdę konkurencyjne ceny.

IGNIF to najlepszy wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka odznaczających się najwyższą jakością. IGNIF to kominki, które zadowoloną nawet tych klientów, którzy są naprawdę wymagający.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
Reklama
Zareklamuj się