Dodaj ogłoszenie
Rozwój osobisty: Zrelaksuj swój umysł

Podczas jazdy do pracy utknąłeś w korku. Zostało Ci zaledwie 20 minut i już wiesz, że nie zdążysz. Większość z nas w takiej sytuacji zaczyna wpadać w natłok negatywnych myśli oraz emocji. Pojawia się stres. U wielu towarzyszący mu ból brzucha, mdłości, czy bóle głowy. Teraz wyobraź sobie, że stojąc w tym korku włączasz swoją ulubioną płytę. Lekko odchylasz fotel. Układasz się wygodnie i w zupełnym spokoju zastanawiasz nad tym, czym możesz się w pracy zająć. Dzwonisz do firmy i informujesz o spóźnieniu. Był wypadek i ani nie mogłeś przewidzieć niespodziewanego postoju, ani mu zapobiec. 
 

Zawsze zazdrościłeś ludziom, którzy potrafią odnaleźć spokój w stresowych sytuacjach?

 

Dołącz do nich. Organizujemy szkolenia, na jakich uczymy od podstaw umiejętności zachowywania się w stresowych sytuacjach. Pomagamy wyjść ze spirali trudności, jednocześnie wcale ich nie eliminując. Zdradzamy sekret, jak emocjonalnie być ponad tym, co dzieje się wokół.

 

To sztuka panowania nad emocjami. Rozwój osobisty pozwala nam na to, by zamieniać negatywne emocje w motywacje. Od dziś nic już nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi i odebrać kontroli nad Twoim życiem. Jest Twoje. Podobnie, jak Twoje uczucia i sposób myślenia.

 

Zyskaj spokój umysłu

Szkolenia, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy opierają się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, kim właściwie jestem, jakie są moje cele i jak mogę je osiągnąć. Dla Ciebie, wiecznie zestresowanego i obciążonego problemami, przygotowaliśmy specjalną sekcję Spokój umysłu. Dowiedz się, jak zachowywać się w trudnych sytuacjach, jak objąć kontrolę nad emocjami oraz co zrobić, by od dziś gniew przekształcał się w motywację, która zburzy każdy stojący na przeszkodzie mur.

 

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że odwaga to nie brak strachu, a umiejętność pokonywania go. Podpisujemy się pod tym i pokazujemy Ci, jak obudzić w sobie odwagę, która skrywa się w każdym z nas.

 

Rozwój osobisty ma osobliwą umiejętność wydobywania z nas tego, co najlepsze. My pokażemy Ci, że stres, który z reguły odczuwasz, możesz być właśnie tym, co pozwoli Ci osiągnąć w życiu sukces, jeśli tylko nauczysz się przekształcać go w energię do działań. 

Więcej szczegółów dowiesz się ze strony: http://www.misala.com.pl/ - czy jesteś gotów ?

Reklama
Zareklamuj się